Soutěžní družstva - ženy

Soutěžní oddíl žen v níže uvedeném složení bude soutěžit třetí sezónu. Přípravu děvčata odstartují rovnou tréninkem na suchu v parku SDH. Nebudou to mít lehké, ale věří si. Pomoc s přípravou přislíbili i naši „muži“. Soutěžní stroj PS 12 je připraven, teď jen využít jejho výkonu. „Bude to o rychlosti, zručnosti a pevných nervech!“, říká kapitánka týmu Lenka Witoszová. Děvčata chtějí navázat na veleúspěšný start v minulé sezóně a rovněž mají v merku nějaké to první místo v soutěžích.  Máme se na co těšit!

Jméno Příjmení Zařazení
Lenka Witoszová velitelka družstva
Martina Sznapková stroj
Anna Hederová rozdělovač
Žaneta Dostálová béčka
Denisa Franková koš
Kateřina Matalíková savice
Karolína Witoszová pravý proud
Veronika Witoszová levý proud

Rovněž i naše družstvo žen nezaostává za družstvem mužů a svými výkony při soutěžích v požárním útoku a v soutěžích v požárního sportu nám všem dokazuji, že patří mezi nejlepší družstva v rámci okresu Karviná.

Účast na soutěžích v roce 2017:

Mistrovství ČR v požárním sportu Praha 2017.
Výstup na věž:
Karolína Witoszová                                                                           7. místo  časem  7,94
Běh na 100 m s překážkami:
Karolína Witoszová                                                                          11. místo časem 17,69  - 146 závodnic
 
O pohár primátora Karviná - Hranice                                                NP  
Petrovice - Dolní Marklovice                                                              2. místo
Karviná - Louky                                                                                  3. místo 
Dolní Lištná                                                                                        5. místo
Písečná                                                                                              2. místo
Okrskové kolo - Petrovice - Závada                                                   1. místo
 

Účast na soutěžích v roce 2016:

Celkové umístění družstva žen v Gorolském poháru                          4. místo

Gorolský pohár 2016 - pohárová kola:

Dolní Líštná                                              3. místo

Dolní Lomná                                             2. místo

Hrádek                                                      5. místo

Nýdek                                                      10. místo

Písečná                                                     9. místo

Horní Žukov                                              7. místo                            

Karviná - Hranice                                      1. místo

Karpentná                                                 7. místo

Milíkov                                                      4. místo

Horní Domaslovice                                   4. místo

 Raková                                                    2. místo

Český Těšín - Mosty                                  1. místo

 

Louky                                                         3. místo

Memoriál J. Kondziolky                              1. místo

Krajské kolo Ostrava - Vitkovíce               Karviná - Hranice                                4. místo 

Okresní kolo Český Těšín                         Karviná - Hranice                                1. místo

V běhu na 100 m s překážkami: 1. místo Karolína Witoszová, 6. místo Anna Hederevá

Okrskové kolo - Karviná                             Karviná - Hranice                               1. místo

V běhu na 100 m s překážkami: 1. K. Witoszová, 2. A. Hederová, 3. V. Witoszová


I. výkonnostní třídu v požárním sportu - běhu na 100 m s překážkami v kategorii žen vybojovala naše členka Karolína Witoszová v soutěží Českého poháru v Olomouci časem 17,50 sek

Účast na soutěžích v roce 2015:

Okrskové kolo - Věřňovice                                             1. místo

Okresní kolo - Český Těšín                                           1. místo

Krajské kolo - Přerov                                                     2. místo

Gorolski pohár jednotlivé soutěže:

Horní Domaslovice                                                        1. místo

Milíkov                                                                           1. místo

Dolní Lištná                                                                    3. místo

Dolní Lomná                                                                   1. místo

Hrádek                                                                            6. místo

Chotěbuz                                                                        8. nísto

Nýdek                                                                                 NP

Písečná                                                                          7. místo

Gorolski pohár celkově:                                                 2. místo

Ostatní pohárové soutěže:

Karviná - Hranice - Pohár primátora                              1. místo
Bartovice noční                                                                 NP
Mistřovice                                                                      1. místo
Marklovice                                                                     2. místo
Vrbice     MSL                                                                4. místo                      
 
Účast na soutěžích v roce 2014:

Karviná - Hranice  Pohár primátora                                 2. místo

Karviná - Hranice  Memoriál J. Kondziolky                    1. místo 

Dolní Lištná                                                                       1. místo

Český Těšín - Mosty                                                        2. místo

Mistřovice                                                                        2. místo

Bartovice                                                                           NP

Orlová - Město                                                                 1. místo

Zpupná Lhota                                                                    6. místo

Horní Žukov                                                                     5. místo

Okrsková soutěž -Marklovice                                         1. místo

Michalkovice                                                                    1. místo

Dolná Lištná - noční                                                         2. místo

 

Účast na soutěžích v roce 2013:

Okrsková soutěž v PS Karviná - Louky                            2. místo

Dolní Domaslovice                                                              2. místo

Milikov                                                                                NP

Prchalov                                                                              10. místo

Stanislavice                                                                          NP

Horní Žukov                                                                        NP

Mistřovice                                                                           2. místo

Zpupná Lhota                                                                      2. místo

Karviná - Hranice                                                               3. místo

 

V jednotlivcích:

Karolína Witoszová  

Akademické mistrovství ČR Ostrava                                1. místo

Bludovská stovka - Bludově Český pohár                        6. místo

Polabské stovkování - Písková Lhota Český pohár          2. místo   

Záhorská stovka - Provodovice                                         6. místo

Stovky v Brně                                                                    5. místo

Krajské kolo PS Přerov                                                    4. místo

Horní Lideč                                                                      15. místo

Večerní stovkování - Kamenec u Poličky                        17. místo

Mistrovství ČR v PS MLadá Boleslav                            16. místo

Podvysoká - SK                                                                  2. místo

Pěnčín                                                                                 1. místo

Ostrava                                                                               8. místo

Ostrava - Martinov                                                            7. místo

Poprad - Slovenská liga                                                      1. místo

Okresní kolo PS                                                                 1. místo

Krajské kolo PS                                                                 4. místo

V soutěží "Český pohár Velkopopovického kozla" se Karolína Witoszová umístila  celokově na 8. místě ze 182 přihlášených žen, do kterého byly započitány výsledky z pěti závodů.       

Osobní rekord  na 100 m s překážkami              17,68 sek.                 

                                       

Účast na soutěžích v roce 2012:

Krajská soutěž v požárním sportu - Ostrava - Vítkovíce, v kategorii jednotlivců v běhu na 100 m s překážkami, se Karolina Witoszová umístila na 3. místě časem 18,05 sek.

Memoriál Josefa Kondziolky Karviná - Hranice                 2. místo

Putovní pohár primátora města Karviná - Hranice              1. místo

Pohárová soutěž Dolní Lištná                                               1. místo

Okrskové kolo v PS Petrovice - Závada                              1. místo

Albrechtice                                                                            1. místo

 

Po náročné přípravě celého kolektivu se dostavily v roce 2011 nasledující výsledky:

Dolní Lištná              1. místo      Petřvaldík        NP          Bartovice         NP

Horní Žukov              1. místo      Závada            4. místo    Jistebník       4. místo

Mistřovice                 2. místo      Louky             3. místo    Hranice         1. místo

Okrskové kolo PS v Českém Těšíně          1. místo

Okresní kolo PS v Českém Těšíně             2. místo

 

 

Kontakt

SDH Karviná Hranice Žižkova 2387, 733 01 Karviná-Mizerov l.witoszova@seznam.cz

has.josefkunz@atlas.cz
sdhkarvinahranice@seznam.cz